Blog Image

ATVELYKIO ŠVENTĖ VIEVIO VAIKŲ DIENOS CENTRE

  • On 2023-04-18

Kasmet Vievio vaikų dienos centras stengiasi paminėti visas svarbiausias metų šventes, tad ir šiemet, pavasarišką balandžio 17 dieną, gausiai susirinkome visi kartu paminėti Atvelykį, dar kitaip vadinamą vaikų Velykėlėmis.

Šventei ruoštis vaikai pradėjo iš anksto: pirmiausiai visi kartu puošė patalpą, rinko žolynus, vėliau margino kiaušinius. Juos dažė nuo seno žinoma technika, naudojant svogūno lukštus. Buvo vaikų, kurie tai darė pirmą kartą, todėl entuziazmo netrūko. Atvelykio šventėje puikią nuotaiką iš anksto dovanojo ir Elektrėnų socialinių paslaugų centro direktorė Dalytė Kutyrevienė, kuri nutebino dienos centrą lankančius vaikus Velykinėmis dovanėlėmis.

Šventės metu vaikai parodė savo kūrybos šokius, deklamavo eilėraščius, dalyvavo protmūšyje ir bandė spėti kokio gyvūno, tai kiaušinis? Paskui buvo azartiškiausia dalis, kai ridenami margučiai. Čia netrūko juoko ir džiaugsmo šūksnių, kai iš vieno margučio laimi jų net dešimt. Vaikai taip įsijautė, kad net nepastėbėjo kaip prabėgo popietė. Šventė baigėsi skaniais pietumis ir desertu.

Nepaprastai džiugu, kad pavyko tokia jauki ir šilta šventė.