Blog Image

ELEKTRĖNŲ BENDRUOMENINIŲ ŠEIMOS NAMŲ PROJEKTO VEIKLŲ PRISTATYMAS

  • On 2022-12-14

Gruodžio 14 d. Elektrėnų bendruomeninių šeimos namų projekto komanda turėjo jaukų susitikimą su projekto partneriais, draugais ir visais, kurie prisidėjo ir toliau prisideda prie sėkmingo veiklų įgyvendinimo. Susitikimo metu buvo pristatyti veiklų rezultatai, aptarti sunkumai ir sėkmės.

Nuo 2018-06 vykusiose projekto veiklose sudalyvavo 1515* Elektrėnų savivaldybės gyventojų. Daugiausiai žmonių sudalyvavo: šeimos įgūdžių ugdymo mokymuose – 967, psichologų konsultacijose – 522, pozityvios tėvystės mokymuose – 477 (*šie žmonės dažniausiai dalyvavo ne vienoje veikloje ir gavo bent kelias kompleksines paslaugas).

Projekto išskirtinumas ir nauda Elektrėnų savivaldybės gyventojams: paslaugos skirtos visiems savivaldybės gyventojams, paslaugos teikiamos kuo arčiau žmogaus gyvenamosios vietos, pagal poreikį žmonės gali gauti reikiamas paslaugas iki 10 ir daugiau kartų.

Elektrėnų bendruomeninių šeimos namų projektas juda link pabaigos. Ačiū visiems prisidėjusiems, tikimės, kad apie veiklų tęstinumą, galėsime pranešti jau artimiausiu metu. Psichologo ir Mediacijos konsultacijos vyks nenutrūkstamai.