Blog Image

ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS KOMANDA VASAROS FESTIVALYJE „VAIKAI YRA VAIKAI”

  • On 2021-07-05

Kiekvieną pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Šią datą Lietuvos Respublikos Seimas gruodžio 7 d. įrašė į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymą. Ta proga liepos 3 dieną Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome buvo organizuotas vasaros festivalis „Vaikai yra vaikai”, kurio tikslas – padėkoti visiems globėjams (rūpintojams) už jų veiklą, skatinti visuomenę globoti be tėvų globos likusius vaikus, bei keisti visuomenėje susiformavusias neigiamas nuostatas vaikų globos atžvilgiu.

Renginys bvo suskirtytas į 5 erdves, kuriose tiek vaikai, tiek suaugę galėjo užsiimti jiems patinkančiomis veiklomis: sportinės rungtys, aitvarų dirbtuvės ir jų varžybos, meno dirbtuvės, muzikos zona ir kitos pramogos.

Festivalyje dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės komanda, kurią sudarė Elektrėnų socialinių paslaugų centro darbuotojai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Elektrėnuose specialistės, Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Socialinės paramos skyriaus darbuotojos, Elektrėnų informacinio turizmo centro darbuotoja bei globėjai ir jų globojami vaikai. Elektrėnų savivaldybės paviljone renginio dalyviai galėjo susipažinti su Elektrėnų savivaldybės lankytinais objektais, virtualaus turo dėka pamatyti gražiausią Lietuvos etnografinį Grabijolų kaimą, sudalyvauti viktorinoje ir laimėti prizų su Elektrėnų savivaldybės simbolika, bei išbandyti piešimą ant puodelių. Elektrėnų savivaldybės komanda dalyvavavo aitvarų varžytuvėse, kuriose laimėjo pirmąją vietą.

Dėkojame Elektrėnų savivaldybei, Elektrėnų turizmo informacijos centrui, Vaiko teisių apsaugos skyriui Elektrėnuose už darnų bendradarbiavimą ruošiantis renginiui ir jame dalyvaujant. Ačiū globėjams ir vaikams už smagiai praleistą laiką kartu.