Naujienos

RUDENS ATOSTOGOS KAZOKIŠKIŲ VAIKŲ DIENOS CENTRE

Š. m. spalio 28 – 31 dienomis Elektrėnų socialinių paslaugų centro Kazokiškių vaikų dienos centro auklėtiniai turėjo trumpas, tačiau labai smagias rudens atostogas! Pirmąją atostogų dieną pradėjome žaisdami žaidimą „Alias: aš esu…“, kurio metu vaikai pagal apibūdinimus turėjo atspėti kokia kortelė yra jiems ant galvos – įžymybė, profesija, personažas ar tautybė.  Antrąją dieną ruošėme įvairias dekoracijas „Helovyno“ šventei ir puošėme jomis dienos centro patalpas. Na, o 29 d. dienos centre šventėme „Helovyną“. Veido dažais nusipiešėme kaukes ir žaidėme šaradas, kurių metu vaikai turėjo įvykdyti įvairias užduotis.
Atostogas užbaigėme taip pat labai linksmai – vykome į Vilnių, kur aplankėme geležinkelių muziejų ir ėjome į kino teatrą. Muziejuje pamatėme įvairiausių ekspozicijų tiek viduje, tiek lauke. Labiausiai vaikams patiko užduočių žaidimas, kurio metu turėjome surasti paslėptus eksponatus. Apsižvalgę ir pažaidę, keliavome pažiūrėti informacinių bei saugaus elgesio taisyklių filmukų. Vėliau vaikai drauge su darbuotojomis kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ žiūrėjo smagų vaikišką filmą „Sniego vaikis“. Filmas vaikams labai patiko, o papildomų efektų suteikė 3D akiniai. Po pasibaigusio kino seanso visi ėjome papietauti į kavinę ir kupini įspūdžių grįžome namo.
Kazokiškių vaikų dienos centro projektas finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų dienos centrų programos lėšų.