Naujienos

AKCIJA „DAROM“ KARTU SU LIETUVOS IR NATO KARIAIS

Š.m. gegužės 28 d. Vievio vaikų dienos centre vyko „Darom“ akcija kartu su Elektrėnų Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo 1-osios kuopos šauliais ir NATO kariais, kurie vykdo „HITS Elektrėnai“ projektą. „HITS“ (Home Interaction Through Students – bendradarbiavimo per mokinius) projektas gimė pernai rudenį, o jo esmė – Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų (eFP) ir vietos moksleivių bendradarbiavimas bei pagalba socialiai remtiniems žmonėms. Tuo pačiu tai papildoma informacija vietos gyventojams apie tai, kodėl kariai čia tarnauja, ką jie daro ir iš kokių šalių yra.

Kartu sutvarkėme aplink Vievio vaikų dienos centrą esančią teritoriją, pasodinome gėles. Kariai nupjovė žolę, apkarpė krūmus, padarė priėjimą prie šalimais esančio tvenkinio, kur vasaros stovyklos metu dienos centrą lankantys vaikai mokosi žvejoti. Esame labai laimingi, kadangi savo jėgomis nebūtume tiek daug sutvarkę teritorijos. Po visų darbų kariai kartu su vaikais pabendravo, žaidė futbolą, tinklinį, kartu pavakarieniavo. Taip pat svečiai dienos centrą lankantiems vaikams įteikė dovanų.

Asmeniškai norime padėkoti „Ąžuolyno“ progimnazijos anglų kalbos mokytojai Vaidai Barščevičienei, kuri suorganizavo karių atvykimą į Vievio vaikų dienos centrą. Didelį AČIŪ tariame Elektrėnų Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo 1-osios kuopos šauliams, NATO kariams ir visiems, visiems kurie buvo kartu ir prisidėjo prie šios pilietiškos akcijos įgyvendinimo.

Vievio vaikų dienos centras