Naujienos

MAMOS DIENA KAZOKIŠKIŲ VAIKŲ DIENOS CENTRE

Mama… Toks, rodos, įprastas visiems kasdieninis žodis… Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – lyg ir gražiau tariamas, vienintelis toks. Ir niekada nebus per daug kalbėti apie mamą. Ji visuomet pati geriausia, gražiausia, suprantanti labiau už kitus, žinanti daugiau, mokanti geriau…

Gegužės 3 d. Kazokiškių vaikų dienos centre vyko šventė, skirta vaikų dienos centrą lankančių vaikų mamoms. Į šventę susirinko vaikų mamytės, Kazokiškių seniūnijos darbuotojai, taip pat pasidžiaugti vaikučių sveikinimais atvyko ir Elektrėnų socialinių paslaugų centro direktorė D. Kutyrevienė su psichologe L. Jaruševičiene.

Šioje šventėje pačius gražiausius žodžius, nuoširdžiausius linkėjimus ir eiles dienos centro auklėtiniai skyrė savo mamoms. Edvina ir Evelina Giraitytės, paruošė ir pašoko nuotaikingą šokį, o kultūrinių renginių organizatorė J. Cesiunaitė, praturtino šią šventę ne tik eilėmis „Tavo mama visada šalia“, bet ir užduotimis vaikams „Kaip jie pažįsta savo mamas“. Šventės pabaigoje vaikučiai dovanojo savo pagamintus gražiausius darbelius bei piešinius.